Reklamų peržiūra internete

Reklamų peržiūra leidžia jums uždirbti pinigus peržiūrint įvairias reklamas ar interneto puslapius. Jūs gaunate pinigus už kiekvieną nuorodos paspaudimą ir svetainėje praleistą laiką.

Reklamų peržiūra
Reklamų peržiūra angliškai vadinama “Paid To Click” arba sutrumpintai “PTC” / “P2C”.

Kaip veikia reklamų peržiūra?

Puslapio kūrėjas (toliau “darbdavys”) užsiregistruoja pas reklamos norinčius interneto puslapius (toliau “klientai”) sutardamas jog jam bus mokami pinigai už kiekvieną pas klientą apsilankiusį ir / ar atlikusį tam tikrą veiksmą, pavyzdžiui registraciją, lankytoją. Tuomet, darbdavys gavęs nuorodą savo puslapyje ją nurodo jums. Jūsų darbas – paspausti nuorodą ir atlikti nurodytą veiksmą.

Ko reikėtų pasisaugoti peržiūrint reklamas?

Puslapių, kurie turi itin aukštą pinigų išgrininimo (“Withdrawal”) reikalavimą ir mažai nuorodų. Tikėtina, jog jums nebus sudaryta galimybė išsigryninti uždirbtus pinigus ir jie liks virtualūs.

Darbo privalumai

Šis darbas yra labai lengvas. Viskas ko jums reikia tai savo laiko, pašto dėžutės ir prieigos prie interneto.

Darbo trūkumai

  • Jūs gaunate labai mažą dalį nuo sumos, kurią uždirba darbdavys. Taip yra todėl, jog darbdavys taip pat nori uždirbti.
  • Darbdaviui reikia kad jūs pakviestumėt savo draugus (daugiau paspaudimų – daugiau pelno darbdaviui), todėl dalį sumos už paspaudimą jis skiria jus pakvietusiam žmogui.
  • Nuorodų kiekis kurias turi darbdavys bus ribotas, nes tokių darbdavių klientai nemėgsta. Tai reiškia, kad jūs į puslapį turėsite sugrįžti kitą dieną, kuomet bus atsiradusios naujos nuorodos.
  • Minimali pinigų išgryninimo suma neleidžia jums pasiimti uždirbtų pinigų. Darbdavys tikisi, kad jums reklamas peržiūrėti pabos ir jūs nebegrįšite. Gali taip būti, jog jis tiesiog neberodys jums daugiau reklamų, kai jūs priartėsite prie minimalios pinigų išgryninimo sumos.

Kiek galima uždirbti iš reklamų peržiūros?

Uždarbis: iki €10 / mėn. (~€0,1 / val. dirbant 20 val. per savaitę).

Reklamų peržiūra – išvados

Lengvas, bet ne darbas. Šiuo atveju posakis “nemokamas sūris būna tik spąstuose” labai tinka. Mano patarimas – negaiškite tam laiko. Verčiau pradėkite žaisti internetinį pokerį ar pradėkite pardavinėte daiktus internete.

Jei vis dėlto nuspręsite šį darbą išbandyti, būtinai pasinaudokite mailinator.com arba atskira el. pašto dėžute. Priešingu atveju rizikuojate, jog jūsų pašto dėžutė bus užversta brukalu.


Nekantriai lauksiu jūsų komentarų ar pastabų apie šį darbą ir straipsnį!
Jeigu manote, kad informacija netiksli ar ją reikėtų papildyti – rašykite.