Internetinių užduočių atlikimas

Internetinių užduočių atlikimas suteikia jums galimybę uždirbti pinigus atliekant tokius darbus kaip apklausų pildymas, registracijos puslapiuose, socialinės medijos skleidimas ir / ar teksto perrašymas iš nuotraukos (čekio) ar garso įrašo.

Internetinių užduočių atlikimas
Internetinių užduočių atlikimas angliškai vadinamas “Web tasking”.

Kaip veikia internetinių užduočių atlikimas?

Užduočių kūrėjai (dažniausiai įmonės arba švietimo įstaigos, toliau “klientai”) talpina užduotis, kurios nereikalauja išsilavinimo, tačiau užima nemažai laiko. Prie kiekvienos užduoties būna nurodytas atlygis, kurį gauną ją atlikęs žmogus. Jūsų darbas – atlikti užduotį ir pateikti įrodymus (tekstas iš laiško ar ekrano nuotrauka).

Puslapiai, talpinantys šias užduotis (toliau “darbdavys”), gauna dalį sumos nuo uždarbio (dažniausiai ši suma nurodoma tik klientams). Retais atvejais puslapiai negauna tiesioginio pelno iš atliekamų užduočių.

Ko reikėtų pasisaugoti?

Užduotys, kurios prašo jūsų asmeninių duomenų (vardas, pavardė, el. paštas, tikslus adresas, banko duomenys). Duomenys gali būti perduoti tretiesiems asmenims.
Užduotys, kurios turi aukštą atlygį už ganėtinai trumpą joms atlikti reikalingą laiką. Dažnai tokioms užduotims atlikti jums gali reikėti apsilankyti pavojinguose puslapiuose ar atskleisti asmeninę informaciją.

Puslapių, kurie turi aukštą pinigų išgrininimo (“Withdrawal”) reikalavimą ir mažai užduočių. Tikėtina, jog jums nebus sudaryta galimybė išsigryninti uždirbtus pinigus ir jie liks virtualūs.

“Web tasking’o” reikalavimai

  • Anglų kalba – reikalinga skaitant instrukcijas.
  • Internetinė piniginė ar banko sąskaita – pinigų išgryninimui.
  • Patartina turėti išgalvotus ir gerai užpildytus facebook / twitter / google profilius.

Kodėl verta atlikti internetines užduotis?

  • Dirbti galima kada panorėjus – lanksčios darbo valandos.
  • Galima pasirinkti patinkančias užduotis.

Kokie yra darbo trūkumai?

  • Darbas monotoniškas.
  • Nėra jokios pridėtinės vertės visuomenei arba ji labai maža.
  • Aukšti reikalavimai mažiausiam galimam išgryninimui.
  • Dideli išgryninimo mokesčiai.

Kiek galima uždirbti atliekant internetines užduotis?

Uždarbis priklauso nuo jūsų rašymo greičio, papildomų žinių ir faktorių pagal kuriuos filtruojami “darbuotojai” (amžius, išsilavinimas, gyvenamoji vieta ir kt.).

Uždarbis: iki €100 / mėn. (~€1 / val. dirbant 20 val. per savaitę).

Internetinių užduočių atlikimas – išvados

Tai yra lengvas darbas, kuris leidžia uždirbti papildomų pinigų išlaidoms. Nusprendus dirbti šį darbą, patartina jį kombinuoti su investiciniais darbais, kuriuose yra įdarbinami pinigai, o ne laikas.

Galima uždirbti

  • Microworkers.com puslapyje yra pakankamai internetinių užduočių jog būtų galima uždirbti.

Neveikiantys

Kiti puslapiai