Internetinis pokeris

Internetinis pokeris leidžia jums uždirbti pinigus iš kitų savo pramogai žaidžiančių žmonių. Šis papildomas darbas nereikalauja pradinio kapitalo.

Kaip veikia internetinis pokeris?

Žmonės susirenka į internetinį žaidimų kambarį ir žaidžia vienas prieš kitą, todėl šiame darbe nėra tiesioginio “darbdavio”. Jūsų “darbdaviais” tampa kiti žaidėjai, kurie nori su jumis žaisti. Jūsų darbas yra sužaisti kuo daugiau partijų atliekant daugiausiai pelno uždirbančius veiksmus. Uždirbtas atlygis priklauso nuo sumos, kuria žaidžiate, sėkmės (trumpuoju laikotarpiu) ir jūsų įgūdžių (ilguoju laikotarpiu).

Žaidimų kambarys pasiima tam tikrą mokestį (angliškai “rake”) nuo kiekvienos sužaistos partijos. Jo tikslas yra pritraukti kuo daugiau žaidėjų, kurie žaistų ir mokėtų šį mokestį.

Ko reikėtų pasisaugoti?

Savęs. Šis darbas yra rizikingas, nes čia galima prarasti ne tik laiką, bet ir savo pinigus.

Ko reikia norint pradėti žaisti internetinį pokerį?

  • Stabilus interneto ryšys. Nėra nieko labiau erzinančio, nei praloštos partijos dėl dingusio interneto.
  • Stabili emocinė būsena. Daug pinigų yra prarandama dėl sprendimų, kurie priimami remiantis jausmais, o ne protu. Jeigu jūs esate karštakošis, patartina šitokio darbo vengti.

Kokie darbo privalumai?

Laisvas darbo grafikas.
Patobulėję matematiniai ir pinigų valdymo įgūdžiai.

Kokie darbo trūkumai?

Reikalauja emocinės pusiausvyros.

Kiek galima uždirbti žaidžiant pokerį internete?

Uždarbi priklauso nuo sumos su kuria žaidžiate ir jūsų gebėjimo priimti pelningiausius sprendimus. Paskelbtas minimalus uždarbis yra realistiškas vidutinių gebėjimų disciplinuotam žmogui. Norint uždirbti didesnes sumas reikia praleisti daugiau laiko mokantis apie pelningiausius veiksmus, bei lavinant emocinį išprūsimą.

Uždarbis: nuo €100 / mėn. (~€1 / val. dirbant 20 val. per savaitę).

Internetinis pokeris – išvados

Darbas nėra sunkus, o ir uždirbti tikrai galima. Vis dėlto – šis darbas yra rizikingas ir pareikalaus iš jūsų nemažos disciplinos. Tai pasakius, jeigu jūs laikote save šaltakrauju ir mąstymą mėgstančiu žmogumi, būtinai išbandykite internetinį pokerį.

Kaip pradėti žaisti internetinį pokerį?

Užsiregistruokite į pokerstrategy.com. Užsiregistravus reikės perskaityti keletą straipsnių ir atsakyti į apklausą. Tai padarę, galėsite pasirinkti lošimų kambarį į kurį gausite pradinį kapitalą. Tuomet reikės užsiregistruoti į pasirinktą lošimų kambarį pagal pateiktas instrukcijas. Tai padarius, galėsite pradėti žaisti. Jeigu kils klausimų ar reikės pagalbos, būtinai kreipkitės – padėsiu kuo galėsiu.

Patartina jog bent 20% viso pokeriui skirto laiko išleistumėte mokydamiesi – taip didės uždarbis. Taip pat yra labai svarbu tinkamai valdyti savo kapitalą. Lygiui, kuriame žaidžiate, patartina turėti bent 20 (didžiausia rizika) – 50 (maža rizika) įpirkų.


Nekantriai lauksiu jūsų komentarų ar pastabų apie šį darbą ir straipsnį!
Jeigu manote, kad informacija netiksli ar ją reikėtų papildyti – rašykite.