Daiktų pardavimas internetu

Jūs galite uždirbti pinigų gamindami ir parduodami įvairiausius daiktus – rūbus, rankdarbius, piešinius – internetu. Daiktų pardavimas internetu taip pat leidžia susirinkti pradinį kapitalą parduodant senus ar nenaudojamus daiktus kitiems žmonėms.

Daiktų pardavimas internetu
Daiktų pardavimas internetu angliškai vadinamas „online selling“.

Kaip veikia daiktų pardavimas internetu?

Jums pinigus moka kiti žmonės, kurie nusprendžia nusipirkti jūsų įdėtus daiktus. Jūsų darbas yra kuo geriau pateikti savo turimus daiktus, jog jie patrauktų kitų žmonių dėmesį. Atlygis dažniausiai priklauso nuo parduodamo daikto vertės ir jūsų pardavimo įgūdžių.

Platformos, kurios leidžia parduoti daiktus dažniausiai uždirba nuo kiekvieno skelbimo ir / ar dalį nuo jūsų gautos sumos.

Ko reikėtų pasisaugoti?

Dažnai žmonės nurašo savo gebėjimus kurti / gaminti daiktus, dėl to niekada nepradeda jų pardavinėti. Venkite ilgai kurti aprašymus ar ieškoti tobulos nuotraukos. Pradėkite pardavinėti kuo anksčiau, jog pamatytumėte ar yra susidomėjimas.

Darbo reikalavimai

  • Turite turėti daiktų, kuriuos galėtumėte parduoti, arba mokėti juos gaminti.

Kiek galima uždirbti parduodant daiktus internetu?

Pradinis uždarbis parduodant daiktus, kurių nebenaudojate gali siekti €100 – €200. Vėliau uždarbis tiesiogiai priklauso nuo jūsų sugebėjimo gaminti daiktus ir juos parduoti.

Uždarbis: nuo €100 / mėn. (~€1 / val. dirbant 20 val. per savaitę).

Daiktų pardavimas internetu – išvados

Darbas tikrai nėra sudėtingas, ypač jei mėgstate kurti daiktus ar turite jau senai užsistovėjusių daiktų, kurių vis neprisiruošiate parduoti. Nepamirškite, kad gražioms nuotraukoms ar įspūdingiems aprašymams visuomet galite susirasti partnerių.

Kaip pradėti?

Suraskite daiktų, kuriuos norite parduoti internetu ir juos nufotografuokite. Užsiregistruokite į vieną iš žemiau paminėtų puslapių ir patalpinkite savo skelbimus. Didžiausioms daiktų kategorijoms yra sukurtos atskiros platformos, kuriuose renkasi daugiau tais daiktais suinteresuoti asmenys.

Specializuotos platformos

  • Etsy.com
    Platforma, kurioje galite parduoti savo rankdarbius.
  • Vinted.lt
    Platforma, kurioje galite parduoti savo senus ar naujai sukurtus rūbus.

Skelbimų portalai

  • Skelbiu.lt
    Bendras skelbimų portalas, kuriame galite parduoti viską.

Nekantriai lauksiu jūsų komentarų ar pastabų apie šį darbą ir straipsnį!
Jeigu manote, kad informacija netiksli ar ją reikėtų papildyti – rašykite.