Atsiliepimai apie Global Intergold

Pasigilinti į šią tinklinio marketingo atmainą mane paskatino žinutė iš nepažįstamos „Investavimas“ Facebook grupės narės. Man buvo pasiūlyta tapti „projekto“ nariu, apie kurį lengviau yra paaiškinti telefonu ar skype, negu žinutėmis. Jau iš pirmo įspūdžio tampa labai aišku, kad kažkas čia ne taip. Sąžiningai pasistengiau įsigilinti į šį darbą, jog suprasti visus jo veikimo principus. Deja, bet mano atsiliepimai apie Global Intergold įmonę yra prasti. Patarčiau laikytis nuo šios įmonės atokiau ir investuoti savo laiką ir pinigus kitur.

Kas yra Global Intergold (GIG)?

Tai yra įmonė, kuri skelbiasi esanti internetinė parduotuvė adresu globalintergold.com. Moterys, pristačiusios man šią programą minėjo, jog įmonė įsikūrusi 2010 metais, bet tikslios tai patvirtinančios datos man rasti nepavyko. Pagal puslapyje pateiktų sąlygų 1.1.1 punktą šiai veiklai vadovauja GLOBAL I GOLD ONLINE LIMITED registruota Jungtinėje Karalystėje. Pagal valstybinį įmonių registrą įmonė buvo įkurta 2016.05.31 – kitaip tariant, ji gyvuoja trumpiau nei du mėnesius straipsnio rašymo metu – ir turi tik vieną darbuotoją Costas Polemitis. Moterys, kurios pristatinėjo šią įmonė, skelbė, jog ji veikia jau daug metų, 200 šalių ir turi 2.000.000 klientų visame pasaulyje.

Beje, nuorodos į salygas negaliu įdėti, nes jos paprasčiausiai nėra – sąlygos atidaromos iššokančiame moduliniame lange („pop up’e“). Sąlygas galite rasti nuėję į jų puslapį ir pačioje apačioje paspaudę ant GOLDSET PROGRAM TERMS & CONDITIONS.

Po pokalbių su keliais įmonės atstovais (juos galite rasti komentaruose) paaiškėjo, jog įmonė yra „Emgoldex“ reinkarnacija.  Tai reiškia, jog įmonės sąlygos yra nuolat keičiamos su vis kitomis atsinaujinančiomis įmonėmis. Buvo pakeistas netgi pats prekės ženklas. Toks žingsnis reiškia, jog šis prekės ženklas yra kenksmingas įmonei. Faktas, jog Anglijos įmonių registre man pavyko rasti dar vieną įmonę – GLOBAL INTERGOLD ONLINE LTD, kuri buvo įregistruota 2016.05.26 daug gero nežada.

Atsiliepimai apie Global Intergold teigia, jog tai nėra finansinė piramidė

Pagal Vikipediją finansinės piramidės išmoka pinigus už žmonių pritraukimą. Šį įmonė prisidengia tuo, jog ji pardavinėja auksą.

 • Šioje įmonėje parduodamas auksas yra daug brangesnis nei pas kitus rinkos dalyvius. Global Intergold auksą parduoda su 15% marža (ši marža yra įvardijama kaip administracinis mokestis 4.7.2, 4.14.1 ir kituose punktuose, susijusiuose su kiekvienu iš 5 skirtingų aukso pirkimo būdų). Tuo tarpu internete radau Lietuvos atstovus, kurie tokį patį investicinį auksą parduoda su apytiksliai 3,98% marža. Taigi, jeigu jūs tiesiog norite nusipirkti aukso – jums tai padaryti labiau apsimoka iš patikimesnių ir apgaulėmis neužsiiminėjančių organizacijų.

  Lietuvos atstovų maržą apskaičiuoti galima paimant skirtumą tarp jų kainos ir rinkos kainos, ir padalinant tą skirtumą iš aukso rinkos kainos. Pavyzdžiui šiuo metu (~2016-09-08 18:15) 100g aukso rinkos kaina yra €3833 (kainą tikrinau šiame puslapyje), tuo tarpu pas tuos pačius Lietuvos atstovus 100g investicinio aukso luitas kainuoja €3985,66. Kainos skirtumas sudaro €152,66. Šį kainos skirtumą padalinus iš rinkos kainos (€152,66 / €3833) gauname, jog nurodytų Lietuvos atstovų marža yra 3.98%. Norėdami tokį patį kiekį aukso nusipirkti iš Global Intergold turėtumėte sumokėti €4509.41 (€676.41 yra jų „administravimo mokestis“ – marža).

 • Tinklinis marketingas, kuris nėra finansinė piramidė žmonėms parduoda daiktus. Šį įmonė kiekviename iš 5 skirtingų aukso pirkimo būdų (3.1.1 punktas sąlygose) siūlo pirkti auksą „nemokamai“, tai yra pakviečiant kitus žmones. Kitaip tariant, jūs gaunat pinigus (aukso pavidalu) už tai, kad kiti žmonės sumoka pinigus (už auksą). Nurodytas tik metinis 1,2% saugojimo mokestis. Norėdami būti 100% tikri, jog jūs esate įsigyje šį auksą, turėtumėte jį parsisiųti ar bent išsiaiškinti kur jis bus laikomas. Saugoti auksą užsienio saugyklose yra nepavojinga, tačiau abejones kelia tai, jog sąlygos nėra nurodyta kokioje saugykloje yra laikomas žmonių auksas ir kokia įmonė aptarnaują tą saugyklą.

Pardavimui naudojami teiginiai ir atsiliepimai apie Global Intergold

 • Ši veikla nėra nelegali
  Ši frazė yra naudojama, kaip „pelninga“ žodžio sinonimas. Legalios veiklos taip pat gali būti labai rizikingos ir nuostolingos. Jei veikla legali, dar nereiškia, kad ji yra pelninga.
 • Žmonės ateina čia uždirbti
  Paklauskite kas ir iš ko čia uždirbą. Jeigu jums nėra aišku, kaip ir kas uždirba, tuomet uždirbama ir iš jūsų nežinojimo. Neabejoju, kad yra nemažai žmonių, kurie tiesiog atsisveikino su savo pinigais galvodami, kad uždirbs daugiau.
 • Įmonė iš žmonių neuždirba, ji uždirba iš aukso pardavimo
  …o auksą perka kiti, jūsų pakviesti žmonės. Ir perką jį maždaug 10% brangiau nei tai galėtų padaryti kitur.
 • Tai yra didelė ir pasaulyje žinoma įmonė
  Youtube ir interneto tinklaraščiuose patalpinti atsiliepimai apie Global Intergold teigia, jog tai yra didelė ir pasaulyje žinoma įmonė. Šiems teiginiams trūksta įrodymų. Paklauskit kokia tai būtent įmonė ir pasitikrinkit ją įmonių registre (kiekviena šalis tokį turi). Jei tai būtų didelė ir legali įmonė, visos apyvartos būtų deklaruojamos.
 • Jeigu norite, galite auksą parsisiųsti
  Praleidžiamas tas faktas, kad už jį sumokama neproporcingai daugiau, nei tai būtų galima padaryti kitur. Ir čia dar nekalbant apie parsiuntimo išlaidas.

Išvados

Laikykitės nuo šio „projekto“ kuo atokiau. Remiantis tuo, jog įmonė keitė savo prekės ženklą, interneto puslapį ir oficialią registracijos vietą, tikėtina, jog buvęs prekės ženklas ir buvusi įmonė buvo nebenaudinga arba net kenksminga. Jei norite pirkti investicinį auksą, darykite tai patikimose Lietuvos įmonėse. Jei norite uždirbti pinigus pakviesdami kitus į programą pasirinkite patikimas įmones, kurios veikia ilgą laiką ir yra prižiūrimos atsakingų institucijų.

Nekantriai lauksiu jūsų komentarų ar pastabų apie šį darbą ir straipsnį!
Jeigu manote, kad informacija netiksli ar straipsnį reikėtų papildyti – rašykite.